ضعيف پادشاه تایلند قانون زندان تصویر

ضعيف: پادشاه تایلند قانون زندان تصویر شهروند تایلند اهانت به سگ ملکه

گت بلاگز اخبار حوادث خودکشی زن ۳۸ ساله بر سر مزار همسرش

زن ۳۸ ساله‌ای که یک ماه پیش همسرش را از دست داده بود، بر سرمزار او در بهشت زهرای پایتخت کشور عزیزمان ایران با خوردن قرص برنج، خودکشی کرد.

خودکشی زن ۳۸ ساله بر سر مزار همسرش

عبارات مهم : خودکشی

زن ۳۸ ساله ای که یک ماه پیش همسرش را از دست داده بود، بر سرمزار او در بهشت زهرای پایتخت کشور عزیزمان ایران با خوردن قرص برنج، خودکشی کرد.

به گزارش جام جم،ساعت ۱۷ و ۵۲ دقیقه جمعه یکی از مسئولان بیمارستان لقمان با کلانتری ۱۱۲ ابوسعید پایتخت کشور عزیزمان ایران تماس گرفت و از فوت مشکوک زنی ۳۸ساله خبر داد. ماموران با حضور در آنجا و تحقیقات اولیه متوجه شدند او بر اثر مسمومیت با قرص برنج فوت کرده است.

با گزارش فوت او به بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران، تحقیقات پلیس شروع شد تا این که به اطلاعاتی دست یافتندکه نشان می داد این زن را مردم در بهشت زهرا بر سر مزار مردی بی هوش یافته و از طریق اورژانس به بیمارستان انتقال یافته کرده اند. در ادامه تحقیقات، ماموران از طریق مدارک و گوشی گوشی این زن توانستند خانواده اش را پیدا کنند و به نگرانی ها آخر دهند.

خودکشی زن ۳۸ ساله بر سر مزار همسرش

با تحقیق از این خانواده معلوم شد شوهر او یک ماه پیش فوت کرده و زن در این مدت بارها بر سر مزار شوهرش رفته هست. روز جمعه نیز بر سر مزار او رفته بود. آنها چند بار با گوشی وی تماس گرفته اند که پاسخ نداده و آخر در تماس پلیس با آنها متوجه فوت وی شده است اند و باورشان نمی شود که او به زندگی اش آخر داده باشد.

با توجه به فوت مشکوک این زن، تحقیقات پلیسی جهت رازگشایی از انگیزه او از این اقدام ادامه دارد.

زن ۳۸ ساله‌ای که یک ماه پیش همسرش را از دست داده بود، بر سرمزار او در بهشت زهرای پایتخت کشور عزیزمان ایران با خوردن قرص برنج، خودکشی کرد.

واژه های کلیدی: خودکشی | تحقیقات | خانواده | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz