ضعيف پادشاه تایلند قانون زندان تصویر

ضعيف: پادشاه تایلند قانون زندان تصویر شهروند تایلند اهانت به سگ ملکه

گت بلاگز اخبار حوادث اسیدپاشی مرد 3 زنه روی همسر دوم

مرد سه زنه به خاطر بدبینی، همسر دوم خود را در خواب مورد اسیدپاشی قرار داد و از ناحیه صورت بشدت مجروح کرد. او که 13فرزند دارد در جلسه دادگاه، پرده از راز قتلی که

اسیدپاشی مرد 3 زنه روی همسر دوم

عبارات مهم : زندان

مرد سه زنه به خاطر بدبینی، همسر دوم خود را در خواب مورد اسیدپاشی قرار داد و از ناحیه صورت بشدت مجروح کرد. او که 13فرزند دارد در جلسه دادگاه، پرده از راز قتلی که سال ها پیش به خاطر همسر اولش مرتکب شده است بود برداشت؛ ولی ماجرای سم دادن به همسر سوم خود را انکار کرد.

به گزارش جام جم، آخرهای مهر 94 درگیری خانوادگی منجر به اسیدپاشی در مشیریه پایتخت کشور عزیزمان ایران به پلیس اطلاع داده شد.

زن افغان در خواب مورد اسیدپاشی شوهرش قرار گرفته و به علت شدت جراحت در ناحیه صورت، به بیمارستان انتقال یافته شده است بود. بعد از چند روز، همت 66 ساله به عنوان عامل اسیدپاشی دستگیر شد. با اعتراف وی کیفرخواست پرونده صادر شد و جهت پیگیری در اختیار شعبه هشتم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی حسین اصغرزاده قرار گرفت.

اسیدپاشی مرد 3 زنه روی همسر دوم

صبح دیروز، در ابتدای جلسه دادگاه راحله 54 ساله در جایگاه ایستاد و گفت: «من همسر دوم متهم هستم. 30 سال با هم زندگی کردیم و هشت فرزند داریم که یکی از آنها مدتی قبل فوت کرد. سال های اول ازدواجمان همه چیز خوب بود ولی همت به مرور دچار بدبینی شدید شد. هرجا می رفتم، مرا تحت نظر داشت و سین جیم می کرد. به خاطر این کارهایش، سه بار به دادگاه خانواده رفتیم تا از هم جدا شویم ولی چون شناسنامه نداشتیم، نتوانستیم این کار را انجام بدهیم.»

راحله راجع به روز اتفاق نیز گفت: «آن روز صبح هیچ دعوایی نکرده بودیم و همه چیز آرام بود. همت از من مقداری آب جوش خواست و من هم برایش بردم. هنگامی که آن را خورد به طبقه اوج رفت و دوباره برگشت. دست هایش را پشتش پنهان کرده بود. نمی دانستم چه فکری در سر دارد جهت همین دوباره خوابیدم ولی ناگهان، انگار آتش روی صورتم ریخته باشند؛ بشدت سوختم. فریاد زدم «سوختم، سوختم».

مرد سه زنه به خاطر بدبینی، همسر دوم خود را در خواب مورد اسیدپاشی قرار داد و از ناحیه صورت بشدت مجروح کرد. او که 13فرزند دارد در جلسه دادگاه، پرده از راز قتلی که

همان موقع صدای بسته شدن محکم در حیاط را شنیدم و متوجه فرار همت شدم. فرزند هایم مرا به بیمارستان بردند و در این مدت، 50 میلیون تومان هزینه درمانم کردند. درخواست من اعدام متهم است.» راحله با بیان این که متهم قبلا او را به اسیدپاشی ترساندن کرده بود، افزود: «همت هر لحظه چاقو داشت. حتی زیر بالشش هم چاقو می گذاشت و بعد می خوابید. در افغانستان به خاطر بدبینی، یک نفر را کشته بود. سه زن داشت که به یکی از آنها سم داده بود ولی او زنده ماند. هیچ شغلی نداشت و فقط می خورد و می خوابید. فرزند هایم هزینه هایش را می دادند.»

سپس نوبت به همت رسید. مرد 66ساله گفت: «اسیدپاشی را قبول دارم. همسرم به خاطر فساد اخلاقی اش، آبروی مرا برده بود. چند بار به او اعتراض کردم ولی گفت از تو بدم می آید و طلاقم بده. به دادگاه رفتیم ولی چون شناسنامه نداشتم، نشد جدا شویم.» او راجع به روز اتفاق نیز گفت: «آن روز 5000 تومان به مغازه سر خیابان دادم و یک و نیم لیتر جوهرنمک خریدم. در رسانه ها خوانده بودم اگر روی کسی اسید بریزی، چه اتفاقی برایش می افتد. هنگامی که وارد منزل شدم، راحله خواب بود. اسید را روی صورتش خالی کردم. او مسئله اخلاقی داشت.» این حرف متهم با تصویر العمل دو پسر راحله روبه رو شد. آنها گفتند: «این حرف ها همه دروغ هست. مادرمان زن پاکدامنی است و در این سال ها فرزندانش را با مشکل بزرگ کرده هست. برعکس پدرمان آنقدر شکاک است که اگر آزاد شود، امنیت جانی ما را هم به خطر می اندازد.»

سپس متهم راجع به قتلی که سال ها پیش مرتکب شده است بود و ماجرای دادن سم به همسر سومش گفت: «35 سال پیش در افغانستان با همسر اولم ازدواج کردم ولی بعد از مدتی فهمیدم با مردی غریبه ارتباط دارد. در یک درگیری با چاقو، آن مرد را کشتم و به زندان افتادم ولی شش ماه بعد آزاد شدم. همان سال ها، یکی از برادرهایم کشته شد و من همسرش را به خواست خودش به عقد خودم درآوردم. ماجرای سم هم دروغ هست. من 13 فرزند دارم و شغلم دهقانی بود.»

اسیدپاشی مرد 3 زنه روی همسر دوم

در آخر دادگاه قضات وارد شور شدند و متهم را به 10 سال حبس، پرداخت دیه جراحات ناشی از اسیدپاشی و اخراج از کشور بعد از آخر دوران زندان، محکوم کردند.

واژه های کلیدی: زندان | فرزند | دادگاه | فرزندان | اسیدپاشی | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz