ضعيف پادشاه تایلند قانون زندان تصویر

ضعيف: پادشاه تایلند قانون زندان تصویر شهروند تایلند اهانت به سگ ملکه

گت بلاگز اخبار اجتماعی تا قبل از رسانه‌ای شدن موضوع، فضا را مدیریت کردیم! ، مدیر مدرسه از رف

مدیر آموزش‌ و پرورش مطنقه دو تهران، می‌گوید همان لحظات اولیه که خبر تجاوز به دانش آموزان از سوی مدرسه به ما اعلام شد، فرض را بر این گذاشتیم که مدیر مدرسه از این

تا قبل از رسانه‌ای شدن موضوع، فضا را مدیریت کردیم! ، مدیر مدرسه از رف

مدیر مدرسه از رفتارهای غیراخلاقی معلم متجاوز خبر داشته است/ تا قبل از رسانه ای شدن موضوع، فضا را مدیریت کردیم!

عبارات مهم : آموزش

مدیر آموزش و پرورش مطنقه دو تهران، می گوید همان لحظات اولیه که خبر تجاوز به دانش آموزان از سوی مدرسه به ما اعلام شد، فرض را بر این گذاشتیم که مدیر مدرسه از این اتفاق مطلع بوده و با توجه به این فرضیه همان موقع مدیر را از سمت خود عزل کردیم.

رویداد۲۴ خبرتجاوز به دانش آموزان مدرسه ای درغرب پایتخت کشور عزیزمان ایران بالاخره بعد از دو هفته رسانه ای شد و با توجه به نوع اتفاق، تمامی مسئولان کشور از جمله رهبر انقلاب خواستار پیگیری فوری و جدی به این عنوان شدند.

بر اساس گفته های مدیران آموزشی منطقه 2، روز 29 اردیبهشت ماه، مدرسه پسرانه معین به آموزش و پرورش منطقه اطلاع می دهد که معاون این مدرسه رفتارهای غیراخلاقی را به دانش آموزان آموزش می داده و آن ها را وادار به برقراری ارتباط جنسی با یکدیگر می کرده هست. این خبر ولی بعد از گذشت یک هفته و منشتر شدن فیلمی از رفتارهای غیراخلاقی معاون این مدرسه در فضای مجازی، رسانه ای شد و به علت اینکه قبح این عنوان آنقدر زیاد بود، مسئولان نظام صریحا به این اتفاق تصویر العمل نشان دادند و خواستار پیگیری فوری به این پرونده شدند.

تا قبل از رسانه‌ای شدن موضوع، فضا را مدیریت کردیم! ، مدیر مدرسه از رف

روز 29اردیبهشت از طریق مدرسه از شرح اتفاق مطلع شدیم

ناصرکوهستانی مدیرآموزش و پروش منطقه 2 تهران، در گفت وگو با رویداد۲۴، با اشاره به آخرین شرح خبر تجاوز به دانش آموزان مدرسه ای در غرب تهران، گفت: روز 29 اردیبهشت ماه، ما از طریق خود مدرسه از شرایط مطلع شدیم و اولیا را به اداره دعوت کردیم و با آن ها صحبت کردیم، حرف هایشان را به صورت کامل شنیدیم و دقیقا صورت جلسه کردیم. تعدادی از خانواده ها به عنوان اولیامنتخب گزینش شدند تا این عنوان را از طریق ما پیگیری کنند.

مدیر آموزش‌ و پرورش مطنقه دو تهران، می‌گوید همان لحظات اولیه که خبر تجاوز به دانش آموزان از سوی مدرسه به ما اعلام شد، فرض را بر این گذاشتیم که مدیر مدرسه از این

تا قبل از رسانه ای شدن موضوع، فضا را به خوبی مدیریت کردیم

کوهستانی ادامه داد: بسیاری از خانواده ها دلواپس امتحانات و اوضاع تحصیلی فرزندانشان بودند که ما کارهای مورد نیاز در این خصوص را انجام دادیم و با آن ها همراهی کردیم. تعدادی از اولیا شکایت را به مراجع قضایی بردند تا روند به صورت قانونی طی شود، در این مدت نیز آرامش را به صورت کامل در مدرسه فراهم کردیم تا اینکه در روز یکشنبه منشتر شدن بعضی از این فیلم ها در فضای مجازی، فضا را ملتهب کردند. ما تا قبل ازاینکه فیلم در اینترنت منتشر شود توانستیم به خوبی فضا را مدیریت و کنترل کنیم.

مدیرمدرسه را سریعا عزل کردیم

تا قبل از رسانه‌ای شدن موضوع، فضا را مدیریت کردیم! ، مدیر مدرسه از رف

مدیرآموزش و پرورش منطقه دو تهران، با بیان اینکه همان روز 29 اردیبهشت ماه و بعد از مطلع شدن از موضوع، مدیر مدرسه را عزل و برکنار کردیم، خاطرنشان کرد: ناظر مقیم در مدرسه تعریف کردیم تا درآنجا حضور داشته باشند و به امتحانات دانش آموزان لطمه ای وارد نشود. ما نیز به همراه اولیا به عنوان شاکی از فرد مجرم به دستگاه های قضایی شکایت کردیم. در مدرسه مشاور مستقر کردیم تا کارهای مشاوره ای دانش آموزان را انجام دهند. ما تلاش کردیم تا فضای مدرسه به حالت عادی و آرامش برگردد و دانش آموزان در فضایی به دور از تنش امتحانات خود را برگزار کنند، به نظرم همه از جمله رسانه ها باید کمک کنند تا دانش آموزان از این فضا خارج شوند.

مجرم با آیت الله حائری معروف نسبتی ندارد

مدیر آموزش‌ و پرورش مطنقه دو تهران، می‌گوید همان لحظات اولیه که خبر تجاوز به دانش آموزان از سوی مدرسه به ما اعلام شد، فرض را بر این گذاشتیم که مدیر مدرسه از این

کوهستانی با بیان اینکه مجرم هیچ نسبتی با آیت الله حائری معروف ندارد، تصریح کرد: ایشان هیچ نسبتی با روحانی معروف آقای حائری شیرازی ندارند ولی با یکی دیگر از روحانیون نسبت دارند که معروف نیست.

ناصرکوهستانی، ادامه داد: اینکه اعلام شده است مدیرمدرسه از این اتفاق ها اطلاع داشته یا نه را ما در جریان نیستیم، ولی همان لحظه ای که این خبر از مدرسه به ما رسید ما سریعا مدیر را عزل کردیم لیکن فرض را بر این گذاشتیم که مدیر نیز از این عنوان اطلاع داشته ولی خبر نداده است.

تا قبل از رسانه‌ای شدن موضوع، فضا را مدیریت کردیم! ، مدیر مدرسه از رف

کارگاه های آموزش مهارت های مورد نیاز به خانواده ها و دانش آموزان را برگزار می کنیم

کوهستانی با تاکید براینکه باید کودکانمان را در این خصوص آموزش دهیم، گفت: اعتقاد دارم آموزش های مورد نیاز را در حوزه شبکه های اجتماعی، آسیب های اجتماعی، بحث بلوغ و غیره را به خانواده ها و کودکان آموزش دهیم و فضایی را جهت مشاوران ایجاد کنیم که به صورت دقیق تر و گسترده تر این پرسشها را بررسی و آموزش دهند، تا انشاالله دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم. بار دیگر تاکید می کنم که باید آموزش هایمان را گسترده تر کنیم، کارگاه های آموزشی بیشتری جهت خانواده ها برگزار کنیم و مهارت های کودکانمان را زیاد کردن دهیم.

فرآیند گزینش را به صورت دقیق تر انجام می دهیم

مدیرآموزش و پرورش منطقه دوتهران، با بیان اینکه مجموعه های غیردولتی نیروهایشان را جمع می کنند و جهت گزینش به ما معرفی می کنند، تصریح کرد: ما فرایندهای گزینشی مان را انجام می دهیم ولی چون این فرد از منطقه ی دیگری به این مدرسه آمده بود، فرآیند گزینش او نیز در منطقه دیگری انجام گرفته بود. ما برنامه داریم تا حتما سلامت روان جنسی افراد نیز در گزینش هایمان وجود داشته باشد تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

واژه های کلیدی: آموزش | مدرسه | آموزشی | مدیرآموزش و پرورش | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz